Ara
Kategoriler
  Menü Kapat

  Fabrika Atölye

  En iyi kahveyi bulmak için özenle çalışıyoruz.

   
  Üretim tesislerimizde ürettiğimiz her bir kahveden en iyi verimi almak için sürekli çalıştığımız bir kahve atölyemiz var. 
   
  Burada kahve üretimimiz için faydalı olabilecek tüm teknikleri deniyoruz. Bir nevi şirketimizin AR – GE faaliyetlerini burada geliştiriyoruz diyebiliriz. 
  Atölyemizde sektörün en iyisi olmak için çalışıyoruz. 
   
  Kahve atölyemiz 2021 yılının başında faaliyete geçti. Babadan oğula gelen geleneği modern kahve üretim teknikleriyle buluşturmak için uzmanlarımız atölyemizde çalışıyor. 
   
  Tesislerimizde seri üretime geçirmeyi planladığımız tüm kahvelerin önce numunelerini alıyoruz. Numunelerini aldığımız kahvelerin denemesini alanında uzman personelimiz ile önce atölyemizde yapıyoruz. 
   
  En gelenekselden en moderne tüm demleme yöntemlerini barındırdığımız atölyemizdeki tek amacımız aldığımız numuneden en kaliteli aromayı yakalayabilmek. 
   
  Yeni aldığımız numunelerle birlikte halihazırda ürettiğimiz tüm kahveleri de burada sergiliyoruz. Atölyemiz bir nevi tesisimizin hem dışa açılan yüzü hem de tüm geliştirmelerimizi yaptığımız kalite geliştirme merkezimiz. 
   
  Kahve üretimini hem seri hem de butik üretim tadında yaptığımız üretim tesisimizde sizler için en iyiyi araştırmak ve sektörün en iyi kahve üreticisi olmak için canla başla çalışıyoruz. 
   
  Seri üretimini yaptığımız geleneksel Türk kahvelerinden yöresel dünya kahvelerine kadar bütün kahvelerin geliştirmesini yaptığımız atölyemizde tesislerimizi ziyarete gelen tüm misafirlerimiz de ürettiğimiz bütün kahvelerin denemelerini yapabiliyorlar. 
   
  Size en iyiyi sunmak için sürekli gelişiyoruz.